Писарь. Подняться в реале
А все же ошибка игрока
Любопытная волшебница Варя и гоблин
Великие свершения и скрытые мотивы

Виконую замовлення з програмування, створення сайтів, технічний переклад. Для студентів - контрольні, курсові, консультації репетитора, поради та відповіді, приклади розв'язання задач з програмування

В 2020 замовляйте на tkachovoo@gmail.com

Програміст

ЗАМОВИТИ

скачати готові програми

програми для виробничих задач

обробка даних на замовлення


Договір з замовником

FoxPro задачі

FoxPro поради

HTML задачі

HTML поради

PHP5 задачі

PHP5 поради

турбо паскаль задачі

турбо паскаль поради

delphi задачі

delphi поради

excel задачі

excel поради

блок-схеми задачі

блок-схеми поради

бази даних, СКБД

c++ задачі

c++ поради

Карта сайту


Цей дизайн застарів. В 2020 Новий

Виконую замовлення з програмування, створення сайтів та технічний переклад, надаю консультації репетитора

Приватний підприємець. Виконую замовлення для фізичних та юридичних осіб резидентів України з оплатою лише в українських гривнах.

Надаю послуги:


Приклади і поради з програмування для студентів

Приклади і поради з програмування для студентів, наведені на цьому сайті, можна взяти безплатно. Сподіваюсь, їх достатньо, щоб оцінити мій професійний рівень. Тому, коли Вам буде потрібно замовити складні програми або бази даних, Ви звернетесь до мене.

Приклади розв'язання задач з інформатики та програмування

Звісно, вивчати програмування найлегше, аналізуючи працюючі приклади програм. Тому для деяких задач програмування наведено приклади розв'язання. Більшість задач з програмування можливо розв'язати кількома способами. Якщо Ваше розв'язання задачі відрізняється від мого, але дає вірний результат - воно також вірне!

Професійні поради з програмування студентам

Професійні поради з предмету інформатика потрібні студентам, що вивчають нову мову програмування і з якоїсь причини не можуть проконсультуватись у викладача. Оскільки на цьому сайті я надаю консультації безплатно, не обіцяю миттєвих відповідей. До деяких задач інформатики наведені контрольні питання, щоб бажаючі могли перевірити себе.

Студентам, що замовляють написати програму, контрольну, курсову - до складних частин програми я пишу коментарі, щоб Ви зрозуміли, що саме замовлена програма робить.

Поради досвідченого програміста

Вважається що програміст повинен вивчати нову мову програмування раз на кілька років. При цьому більшість інформації доступна через довідкову систему.

Але при вивченні будь-якої мови програмування виникають питання, на які важко знайти відповідь. І тут потрібна допомога досвідченого програміста.

Як отримати відповідь на питання з інформатики та програмування

Можливо, Ваше питання вже виникало - в меню ліворуч оберіть мову програмування і перегляньте перелік порад, відповідей і прикладів розв'язання задач, уже наявних на сайті.

Отримати відповідь дуже просто: надішліть e-mail на мою адресу з питанням по одній з мов програмування, по яким у мене великий досвід практичного використання. А я розміщу на сайті відповідь на Ваше питання, або (в окремих випадках) відповім по e-mail.

В інформатиці консультація експерта важливіше швидкої відповіді

Ніхто не знає всі мови програмування! Мови програмування, по яким у мене не дуже великий досвід практичного використання, до меню не включено.

На складні питання з таких мов я відповідати не буду, навіть якщо маю певний практичний досвід, тому що це повинен робити експерт саме з цієї мови програмування.

Цікаві задачі з інформатики та програмування

Можете надсилати цікаві задачі з інформатики мені на e-mail tkachyovoo@mail.ru і можливо, я вирішу розмістити їх розв'язання на цьому сайті. Але це також займе певний час.

Сайти мовою програмування РНР5

Приклад простого сайту типу "візитка" контрольні роботи з німецької мови.


Порада дня з PHP5:
Порівняння подвійним дорівнює (==) змінних різних типів використовує неявне перетворення типів.

рус
укр

пишу програми на замовлення будь-якої складності, в т.ч. для роботи з базами даних
роблю технічний переклад з англійської на українську, на російську, з російської на українську, з української на російську
надаю письмові консультації з програмування і створення баз даних будь-якої складності
розв'язання задач, контрольних, курсових з програмування будь-якої складності
© 2008-2020: Ткачьов Олег Олегович
Питання з програмування задавайте на
tkachovoo@gmail.com Відповіді безплатно, але не терміново.