ua ru Згідно з чинним законодавством України головна сторінка перекладена на державну мову.

Репетитор з математики, програмування
через скайп по всій Україні

Підприємець надає послуги репетитора з математики.
Далеко живете чи не хочете, щоб чужі ходили до вас? Тоді уроки по скайпу для Вас! Вони доступні по всій Україні.

Досвід роботи з 2009 року.

Мова занять з репетитором

Російська чи українська - як у Ваших підручниках. Для випадків, коли учень погано знає мову підручника, я можу пояснити іншою, але це лише тимчасова міра. Звичка розв'язувати задачі обраною мовою формується довго, але інакше учень буде погано розуміти вчителя в школі.

Заняття з математики англійською мовою можливі, але ціна обговорюється індивідуально після спілкування і з учнем, і з його батьками. Завдання англійською мовою можна взяти на безкоштовному австралійському сайті Ezy Math.

Технічні тексти з німецької я перекладаю, але не вважаю свій рівень німецької достатнім для усного спілкування з учнями.

Форма занять

Через скайп з демонстрацією екрану я пишу формули чи роблю малюнок у себе на екрані, як на дошці в школі.

Ціна

послуги репетитора з математики 200 грн за годину. Якщо учень звик в школі до спарених уроків, можна займатись півтори годині підряд (відповідно вартість 200*1.5=300грн).

послуги репетитора по програмуванню 200 грн за годину. При бажанні можна займатись півтори годині підряд (відповідно вартість 200*1.5=300грн). Довше не варто - і очам треба відпочинок, і голові.

Підготовка до ДПА (9 клас)

Метод підготовки

Розв'язуємо підряд завдання білетів з посібника, який рекомендує Ваша школа. Якщо якась тема викликає складності, її опрацьовуємо окремо.

Зверніть увагу, що на рішення одного білету дається три уроки для звичайних шкіл і чотири - для шкіл з математичним ухилом. Тому, займаючись по півтори години (два шкільних уроки) на день, зазвичай іде два заняття (три години) при хороших знаннях. При слабких знаннях - набагато більше.

У посібниках з математики типу "Готуємось до ДПА. Підсумкові контрольні роботи" зазвичай 20-40 варіантів. Зручніше готуватися до ДПА за тим же посібником, який використовується для підготовки до нього на шкільних уроках математики. У будь-якому випадку ми будемо використовувати те, яке ви скажете. А от варіанти однотипні. Принаймні, так заявляють укладачі. Це означає, що, якщо учень вірно відповів на один варіант, то і з іншими впорається приблизно так само.

Учень читає умову задачі і обирає метод розв'язання. При помилках я поправляю вже на цьому етапі. Учень пише в зошиті і промовляє (ніяка камера не дасть прочитати, можете не пробувати).

Підвищення успішності (5-9 клас)

Учень розповідає формули, правила, теореми та інше, що задали вивчити напам'ять. Репетитор розповідає, на що звернути увагу при розв'язанні завдань даної теми. Потім учень розв'язує домашнє завдання під контролем репетитора.

Що може і чого не може репетитор

Репетитор не може вивчити за учня. Він може пояснити, запропонувати завдання полегше для тренування, перевірити, як учень зрозумів учбовий матеріал.

Репетитор не може змусити учня думати. Він може тільки підказати або повернути увагу учня до математики взагалі і задачі зокрема.

Репетитор не може зробити учня уважним. При розв'язанні завдань з математики легко відволіктися і втратити знак, ступінь або взагалі знайти не те, що було потрібно за умовою. Він може лише нагадувати, що будь-яке завдання з математики повинно закінчуватися перевіркою і допомогти виправити помилки.

І увага до деталей, і любов до математики напрацьовуються довгими наполегливими заняттями. Щоб навчитися розв'язувати завдання, треба брати і розв'язувати. Але, чого часто не розуміють батьки, брати треба спочатку найпростіші завдання і підіймати складність поступово.

Змушувати посереднього учня розв'язувати завдання підвищеної складності явно не варто.

Репетитор може знайти прогалини в знаннях учня і пояснити потрібну тему, навіть якщо її вчили два роки тому. Наприклад, якщо учень не вміє додавати і множити дроби, це позначиться на всіх наступних темах. І навпаки, заповнивши ці пробіли, розв'язувати домашнє завдання стане легше.

Заняття з репетитором з програмування

Учень включає демонстрацію екрану в скайпі і виконує завдання. Репетитор по мірі необхідності поправляє і підказує.

Робити навпаки не варто. Багато хто бачив, як працює шеф-кухар, але мало хто може це повторити.

Мови програмування і бази даних, які я можу використовувати:

 • C++
 • C#
 • Java
 • Javascript
 • Turbopascal 7.0
 • Delphi
 • Basic
 • VBA
 • Visualfoxpro, Foxpro
 • Actionscript (flash)
 • MSSQL
 • MySQL
 • Oracle
 • PHP
 • HTML
 • CSS
 • та інші, в т.ч. можливо написання і програми, і бази даних, з якою вона буде працювати.

Контакти репетитора

Електронна пошта tkachovoo@gmail.com

Скайп tkachovoo

З 10:00 до 18:00 робочий телефон (068) 447 55 67

Репетитор по електронній пошті

Репетитор по електронній пошті - це здається екзотикою, але ситуації бувають різні. Немає великої різниці між читанням підручника і читанням порад репетитора. Я раджу купити штуки три посібники з підготовки до ДПА або ЗНО різних авторів і опрацювати одну тему по кожному з них. Якщо цього мало і порада репетитора все ж потрібна - пишіть, можемо обговорити деталі.

Цю сторінку знаходять за запитами

Репетитор з математики, математика, репетитор математика, ЗНО, підготовка до ДПА. Розв'язувати. Розв'язання шкільних завдань з репетитором. Заняття з математики англійською мовою.

Україна, Ткачьов Олег Олегович, tkachovoo@gmail.com